Lubię Krasnobród i już! Zmień perspektywę na CHCE SIĘ ŻYĆ! #13

Dziś szczęśliwa 13 część mojej serii o zmianie perspektywy i chęci życia. A nie zawsze mi się chce żyć. Nie zawsze mam siłę i energię. Nie zawsze się uśmiecham. Nie zawsze zachowuję spokój. Mam za to takie miejsca na ziemi, które ładują mi baterie. Mam za to uważne serce i wdzięczną głowę - wyłapuję momenty pełni życia i dziękuję za nie, tak po prostu.  I po to mam właśnie tą serię wpisów. Żeby wyszukiwać i pamiętać o tych dobrych chwilach. I żeby zrobić w codzienności miejsce na życiową poezję.

Dziś będzie o Krasnobrodzie. O roztoczańskim powietrzu i brzęczących pszczołach. Zobaczcie, a jeszcze lepiej pojedźcie tam i poczujcie sami!

Chce się żyć

Uwielbiam jak mówi do mnie las. Na zielono. Uwielbiam posłuchać ciszy drzew. Na paluszkach. Uwielbiam podglądać pszczeli zgiełk. Na lawendzie.
Chce się żyć

Chce się żyć

W Krasnobrodzie jest mnóstwo pięknych miejsc. Zalew - malowniczy i z wodnymi atrakcjami. Dinopark - w cieniu i na słońcu do spaceru i nauki. Rezerwat Świętego Rocha, Sanktuarium, Kaplica na Wodzie - z piękną tradycją i niezwykłą historią. I lasy, lasy, lasy.... Jedyne takie piękne na świecie!

Chce się żyć Chce się żyć
Odpoczywam w pełni tylko blisko traw i zbóż i chmur. Otrzepuję z ubrań szary beton. Przeciągam się wtedy w czystym relaksie. Wyrzucam z głowy zmartwione myśli. I jestem sobie jaka jestem tu gdzie jestem kiedy jestem.
Chce się żyć Zachęcam Cię do poszukiwań dobrych chwil, bo chęć do życia to kwestia perspektywy. Zmień ją ze mną:) Gdzie ostatnio byłeś, co widziałeś? Jak zmieniasz perspektywę? Podziel się w komentarzu. PODOBNE WPISY:
  1. Lubię Kazimierz Dolny i już! Zmień perspektywę na CHCE SIĘ ŻYĆ! #12
  2. Lubię Lublin i już!
Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.