Aplikacja do pracy online z zespołami i…

Aplikacja do pracy online z zespołami

Nadeszła wiekopomna chwila! Innowacyjna aplikacja do pracy z zespołami, uczestnikami warsztatów, webinarów, sesji indywidualnych jest już dostępna!
Martwiliście się jak angażować uczestników zajęć online? Jak zapraszać ich do głębszej pracy?
Jak utrzymać uwagę i motywację na webinarze czy spotkaniu firmowym?
Co zrobić, żeby uczestnicy szkoleń pracowali kreatywnie, wychodzili z utartych schematów myślenia?

Teraz jest rozwiązanie – Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę w świecie wirtualnym! To potężne narzędzie będzie dostępne w Twoim telefonie!

Lubisz pracować z fotografią, bo wiesz, że obraz warty jest więcej niż tysiąc słów? 
Chcesz mieć „w rękawie” jakieś mocne pytania, które można zadać uczestnikom spotkania zespołowego?
Podoba Ci się domykanie spotkań poruszającym cytatem?

Teraz będziesz mieć to na wyciągnięcie dłoni i klawiatury :) Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę, to nie tylko fizyczne – piękne karty (40 fotografii, 30 cytatów i 10 otwartych, mocnych pytań) i kilkanaście scenariuszy do pracy z zespołami i grupami, to teraz także aplikacja ułatwiająca pracę online. 

Piękne! To karty do pracy z zespołami i grupami! Długo czekałem właśnie na taki format. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne – zdjęcia, pytania i cytaty.

Rafał Szewczak –  Twój Nauczyciel Coachingu

Aplikacja krok po kroku 

  1. Każdy kupujący Zestaw otrzymuje swój indywidualny (tajny) kod dostępu do aplikacji, w której można pracować na wszystkich kartach.
  2. Podczas warsztatu/sesji udostępnia swój ekran zespołowi/klientowi i zaprasza go do pracy z Zestawem.
  3. Na ekranie w menu głównym wybiera, z którą talią pracuje lub zaprasza do takiego wyboru zespół/klienta.
  4. Następnie wybiera z iloma kartami z danej talii chce pracować. System losuje z dostępnej puli zadaną liczbę kart. 
  5. Jeśli wybrana zostanie więcej niż 1 karta, będzie można je oglądać pojedynczo, używając odpowiednich strzałek.
  6.  W każdym momencie można powrócić do menu głównego i zacząć pracę z inną talią nż ta wybrana na początku i wylosować nowe karty.
  7. Uwaga! Każdy dostanie jeszcze 30 kodów jednorazowych! Czyli (wow!) możecie pracować telefonicznie z Zestawem! Podajecie kod Klientowi, on wybiera talię, ogląda karty i mówi Wam co wybrał, a Wy mając Zestaw fizycznie przed sobą – odnajdujecie daną kartę i pracujecie z nią z klientem. 
  8. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy już mają swój Zestaw – też dostajecie aplikację! :)
  9. Cena Zestawu pozostaje taka sama, czyli 550zł. 
  10. Jest możliwość zakupienia Zestawu Warsztatowego dla swojej Firmy, czyli z więcej niż 1 kodem dostępu do aplikacji. 

To proste w obsłudze, a użyteczne narzędzie – bardzo uatrakcyjni Wam i ułatwi pracę online.
To pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku! :)

aplikacja zestaw warsztatowy

Oczywiście nadal bardzo wartościowe jest korzystanie z kart „na żywo”, pokazywanie ich do kamery, szczególnie, że są duże (20 na 20 cm) i matowe. Wierzę też, że za chwilę powrócimy na sale warsztatowe. Jednak na tu i teraz – chcę wspierać Was w takiej rzeczywistości, w jakiej przyszło nam żyć. 

Zestawu warsztatowego miałam okazję doświadczyć podczas superwizji grupowej dla coachów, piękne symboliczne zdjęcia i do tego coś co zawsze do mnie trafia to cytaty. Format i piękno kart sprawia wrażenie oglądania dzieła sztuki – można pracować z bliskiej i dalekiej perspektywy;) Warto mieć takie narzędzie!!!

Edyta Dyrka – psycholog, coach, trener, doradca zawodowy

Film o aplikacji 

Zerknijcie jeszcze na film pokazujący jak aplikacja działa wraz z praktycznymi przykładami jej zastosowania:
 
 
W najbliższych dniach, zapewne już po tym świątecznym okresie – każdy kto nabył Zestaw – otrzyma wspomniane kody dostępu. Czekajcie cierpliwie na maila :)
 
Kochani, ta aplikacja to zwieńczenie wielu nocnych godzin pracy, to połączenie sił mojej kochanej rodziny, to duma, radość i satysfakcja. To moja prywatna walka z wirusowym zniechęceniem. To realizacja misji „zmień perspektywę i zacznij działać”. 
Zapraszam Was do zamawiania – w sklepie Zmień Perspektywę (kliknij i przenieś się do sklepu
 
Zapraszam do udostępnienia tego artykułu znajomym liderom, HR Menedżerom, trenerom i coachom, którzy chcą nadal pracować i działać online z zespołami, grupami i klientami indywidualnymi. Bardzo mi pomożecie. Jedno podaj dalej może pomóc i mi i komuś :)
Dzięki! 

Aplikacja do pracy online z zespołami Zestaw Warsztatowy

Praca z obrazem pogłębia nasz wgląd i uruchamia to co nieświadome, poszerza perspektywę i pobudza do refleksji. Co wyróżnia ten zestaw od innych? Połączenie przepięknych zdjęć ze słowem (cytaty i pytania) co daje dużo kombinacji w pracy z drugim człowiekiem. Myślę, że znajdą zastosowanie nie tylko w pracy psychologicznej, ale zainteresują też kreatywnych nauczycieli poszukujących ciekawych pomocy do pracy z nastolatkami. Wartość dodana to dbałość o szczegóły, np. format. Pracuje się przyjemnie. Przetestowałam osobiście. Polecam.

Katarzyna Dorosz-Dębska – psycholog, psychoterapeuta

Chcesz mieć swój Zestaw z aplikacją dla siebie albo swojego zespołu? Skontaktuj się ze mną – kliknij TUTAJ lub dokonaj zakupu w sklepie Zmień Perspektywę :)

PODOBNE WPISY:

1. Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę

2. Karty „Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana”

3. Lider w czasach zarazy