COACHING ZESPOŁOWY

Coaching zespołowy rozgościł się w moim życiu na dobre. Zainteresował, zaciekawił, zafascynował. Jestem przekonana co do jego skuteczności. Prowadzi ku dookreślonym celom, kreatywnym opcjom, ku zmianie.

Jeśli współpracujesz z grupami, zespołami, zarządzasz, organizujesz spotkania i poszukujesz ciekawych form rozwoju swoich współpracowników – to może być dobra metoda również dla Ciebie.

Zapraszam do zapoznania się z trzema artykułami, które na ten temat z wielką przyjemnością napisałam:

„Coaching zespołowy, czyli zespolić zespół”

„Coaching zespołowy krok po kroku”

„Coaching zespołowy – trzy pytania w trzeciej odsłonie”

Ku mojej radości w Polsce działa specjalizująca się w tej tematyce Szkoła Coachingu Grupowego i Zespołowego założona przez Michała Bloch i Rafała Szewczaka.

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem, jaki miałam przyjemność z nimi prowadzić oraz do poczytania szczegółów na stronie szkoły: http://teamcoach.pl/. Kto wie – być może zobaczymy się na tym kursie? :)

A dla ciekawskich moli książkowych – fotograficzny spis literatury rekomendowanej do wgryzienia się w temat. Smacznego czytania zatem i do zobaczenia w kolejnych wpisach z tej tematyki. Będę starała się jesiennie zarazić Was pasją do coachingu zespołowego!:)

ksiażki CZ

Zapisz