COACHING ZESPOŁOWY

Coaching zespołowy rozgościł się w moim życiu na dobre. Zainteresował, zaciekawił, zafascynował. Jestem przekonana co do jego skuteczności. Prowadzi ku dookreślonym celom, kreatywnym opcjom, ku zmianie. Jeśli współpracujesz z grupami, zespołami, zarządzasz, organizujesz spotkania i poszukujesz ciekawych form rozwoju swoich współpracowników – to może być dobra metoda również dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z trzema artykułami, które na ten temat z wielką przyjemnością napisałam:
„Coaching zespołowy, czyli zespolić zespół” „Coaching zespołowy krok po kroku” „Coaching zespołowy – trzy pytania w trzeciej odsłonie”
Ku mojej radości w Polsce działa specjalizująca się w tej tematyce Szkoła Coachingu Grupowego i Zespołowego założona przez Michała Bloch i Rafała Szewczaka. Zapraszam do zapoznania się z wywiadem, jaki miałam przyjemność z nimi prowadzić oraz do poczytania szczegółów na stronie szkoły: http://teamcoach.pl/. Kto wie - być może zobaczymy się na tym kursie? :) A dla ciekawskich moli książkowych - fotograficzny spis literatury rekomendowanej do wgryzienia się w temat. Smacznego czytania zatem i do zobaczenia w kolejnych wpisach z tej tematyki. Będę starała się jesiennie zarazić Was pasją do coachingu zespołowego!:) ksiażki CZ Zapisz
Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.