Dlaczego coaching działa?

Coaching działa. Wiem to na pewno. Świadczą o tym nie tylko moje obserwacje, ale i innych praktykujących coachów, a także konkretne wyniki badań, a także neurobiologiczne zależności, a także.... Pokusiłam się więc o napisanie artykułu zbierającego argumenty mówiące o tym, dlaczego coaching działa, co takiego jest w tej metodzie, że przynosi pozytywne skutki.

W tekście swoją perspektywą podzieliły się trzy ważne dla mnie osoby, które z coachingiem mają do czynienia na codzień: Marta Iwanowska-Polkowska - wspierająca menedżerów we wdrażaniu coachingowego stylu zarządzania, Anna Miedlarz - specjalizująca się w pracy z zespołami i Mateusz Prucnal- Prezes Zarządu Fundacji Na Rzecz Rozwoju – Inspirator i właściciel portalu wydarzysie.pl.

Mam poczucie, że to wartościowa cegiełka budująca świadomość na temat profesjonalnego coachingu w biznesie, a znajdziecie ją w magazynie online HR Polska.pl, do zmówienia tutaj:

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.