II DZIEŃ Z COACHEM Z PERSPEKTYWĄ™ – podsumowanie

Wow!

I w sumie na tym mogłabym zakończyć podsumowanie tegorocznego II DNIA Z COACHEM Z PERSPEKTYWĄ™ :) Jestem wzruszona. Bardzo. I postawą i otwartymi sercami współorganizatorów i zaangażowaniem i otwartymi sercami uczestników. Wow – dla nas i dla Was! Chciałabym podziękować tutaj wszystkim i podsumować, co tak naprawdę wydarzyło się 23 marca w Lublinie! :)

Dziękuję Wam – kochani uczestnicy. Zaskoczyliście nas frekwencją! Przez wydarzenie przewinęło się blisko 50 różnych osób, 50 uśmiechów, dobrej energii, serdeczności, dzielenia się doświadczeniami! Zaskoczyliście nas słowami: „To wydarzenie to petarda!”, „Ależ mnie poruszyliście.”, „To co tu robicie jest lepsze niż „gra o tron” na żywo” :) 

Dziękuję Wam – kochani coachowie z Lublina i okolic – absolwenci mojego programu „Coach z perspektywami™”. Jetem dumna, że pokazaliśmy jak pięknie można działać razem, jak się nawzajem wspierać i motywować, jak promować coaching jako profesjonalną i skuteczną metodę rozwoju. Wiem teraz, tak na 10000% już wiem, że ten progam daje wspaniałe owoce, że działa, że jest jedyny taki na świecie. Zainteresowanych rozwojem coachów zapraszam na 5 lubelską edycję, która ruszy tradycyjnie w listopadzie 2019 i potrwa 99 dni. Szczegóły i zapisy tutaj: COACH Z PERSPEKTYWAMI™ – EDYCJA 5

Czym tak naprawdę jest DZIEŃ Z COACHEM Z PERSPEKTYWĄ™ ? 

II DZIEŃ Z COACHEM Z PERSPEKTYWĄ™ to inicjatywa jaka powstała z pasji do coachingu, z połączenia różnych specjalizacji, z bycia coachami ponad podziałami, rywalizacją i konkurencją. Połączyła nas superwizja, chęć rozwoju, połączył nas 99 dniowy program „COACH Z PERSPEKTYWAMI”™, który miał już cztery edycje. Postanowiliśmy razem promować coaching jako efektywną metodę – ułatwiającą zarządzanie, ustalanie ścieżki kariery, budowanie biznesu, bycie spełnioną mamą i… nie tylko! Czujemy, że obudziliśmy uczestników na wiosnę i zainspirowaliśmy do zmian, do życia w zgodzie z wartościami, do rozwoju. Dajcie znać w komentarzu – jak było Waszym zdaniem? :)

23 marca przygotowaliśmy 4 niezwykłe warsztaty pokazujące 4 perspektywy coachingu, 7 indywidualnych sesji coachingu, na których można było doświadczyć jak coaching działa oraz 2 SESJE VIP dla 4 osób – z udziałem 4 coachów i z wykorzystaniem 4 narzędzi.

Cieszyliśmy się, bo Patronat nad wydarzeniem objęło International Coach Federation Polska. 

Co się działo po kolei?

1. Perspektywa JA ZAWODOWO
9:00 – 11:30 – „W DRODZE PO NOWE – o poszukiwaniu odwagi do zmiany zawodowej”, Prowadzenie: Edyta Dyrka, Barbara Lebedowicz

To był mega warsztat! Moc doświadczeń, głębi, dzielenia się i wspólnoty! 

Podczas zajęć uczestnicy:
– zatrzymali się i przyglądali temu co jest aktualnie i do czego zmierzają
– odkrywali na nowo swoje prawdziwe zasoby – talenty, umiejętności, wartości
– doświadczali dramy jako metody pracy poprzez ciało i ruch
– patrzyli z innej perspektywy na swoją drogę zawodową
– rozwijali odwagę do zmiany zawodowej

Od uczestników wiemy, że było inspirująco i poruszająco.

2. Perspektywa JA LIDEREM
12:00 – 14:30
„MOTYWACJA DLA MENEDŻERA, czyli jak skutecznie motywować siebie i zespół do działania.„, Prowadzenie: Joanna Grela, Małgorzata Połok

Na tym warsztacie było mnóstwo wiedzy i wzajemnego dzielenia się doświadczeniami. 

Podczas zajęć:
– uczestnicy przyglądali się sobie w menedżerskiej roli
– identyfikowali swój typ motywacyjny i dowiedzieli się jak zidentyfikować typ motywacyjny podległych pracowników
– poznali metodologię DISC D3 i usłyszeli jak ją przekładać na codzienne działania
– zastanowili się jak skuteczniej angażować swoich ludzi
– wyznaczyli swój cel zgodnie z własnym typem motywacyjnym
 
Na zajęciach była otwartość uczestników i bardzo pozytywna atmosfera i… zdziwienie, że w 2,5 godziny tyyyyle można się dowiedzieć. 
 

3. Perspektywa JA MAMA
15:00 – 17:30 – „MAMA (nie)doskonała, czyli jak być mamą wystarczająco dobrą oraz świadomą i szczęśliwą kobietą”, Prowadzenie: Monika Pulińska – Sztorc

To był cudowny, barwny warsztat. Bogaty w emocje, we wzajemne zrozumienie, w oddech, w wyciszenie. 

Podczas zajęć:
– uczestniczki miały okazję spotkać się ze sobą, zatrzymać się, odkrywać na nowo to, co jest dla nich ważne – w życiu oraz w macierzyństwie
– mogły poznać się z innymi kobietami-mamami, dzięki czemu zyskały nową grupę wsparcia
– odkrywały swoje wewnętrzne piękno, mocne strony, atuty oraz mierzyły się z zaakceptowaniem swoich niedoskonałości i słabości
– w kameralnej grupie, w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia, akceptacji oraz poufności mogły odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań tj.:

jaką mamą jestem? jaką mamą pragnę być? co oznacza dla mnie pojęcie świadoma mama? czy jestem świadoma swoich potrzeb? czy pamiętam o tym, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci? jak dbam o siebie?

4. Perspektywa JA W BIZNESIE
18:00 – 20:30 – „OD TALENTU DO własnego BINESU” Prowadzenie: Agnieszka Siekierska-Misiak, Iwona Baryła

Na tym warsztacie było kreatywnie, kolorowo. Uczestnicy szukali drogi od talentu do własnego biznesu. 

Podczas zajęć:
– przyglądali się sobie, jako potencjalnemu przedsiębiorcy
– określali swoje „tu i teraz” na drodze do własnego biznesu
– poszukiwali swoje talenty i zasoby
– planowali też pierwsze kroki do własnego biznesu

Było odkrywczo i bardzo ciekawie. 

Poza warsztatami odbyły się indywidualne sesje coachingu i sesje VIP, czyli spotkanie z 4 coachami i 4 narzędziami. Tutaj pojawiały się i łzy wzruszenia i efekty aha! Było odkrywczo i prawdziwie. Była moc coachingu! Oj co tutaj się nie działo…:)

Dziękuję w imieniu własnym i wszystkich prowadzących zajęcia:

Barbara Lebedowicz, Edyta Dyrka, Małgorzata Połok, Monika Pulińska – Sztorc, Iwona Baryła, Agnieszka Siekierska-Misiak, Katarzyna Staszczak, Małgorzata Kamińska, Paulina Kopacz, Karolina Dzwonnik! Byliście wspaniali! 

Kolejnych coachów, jeśli chcecie robić ze mną takie wartościowe wydarzenia – zapraszam na mój program (poczytaj TUTAJ). 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Szanownym Sponsorom naszego wydarzenia. Dzięki Wam uczestnicy otrzymali cenne nagrody, pili pyszną wodę i zjadali smaczne paluszki :) Dziękuję Browarowi HOPKINS, MONTOWNI FRYZUR, Braciom Dębscy, Barbarze Lebedowicz, Iwonie Baryła, Monice Pulińskiej – Sztorc, Karolinie Dzwonnik. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy na III DZIEŃ Z COACHEM Z PERSPEKTYWĄ™ za rok!!! Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami jakie organizuję – zapiszcie się na newsletter zmieniający perspektywę :) Szczegóły poniżej:

 

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: