Liebster Award – blogerzy blogerom

Nominacja do Liebster Award przyznana przez IQ Inspiration Quality, czyli Gosię Leduchowską to dla mnie pozytywne zaskoczenie, miłe wyróżnienie i silna motywacja. Piszę 9 miesięcy i oto rodzi się docenienie. Dziękuję bardzo!

Co to w ogóle jest Liebster Award? Jak pisze Gosia – Idea Liebster Award to swego rodzaju sieć upowszechniania nowych i wartościowych blogów w sieci (…). Nominacja to swego rodzaju nagroda i dowartościowanie za już wykonaną pracę. Po otrzymaniu nagrody należy odpowiedzieć na pytania od nominującego i przekazać nominacje 5 kolejnym blogerom. Dla nominowanych – nominujący wymyśla kolejną pulę pytań. Nie wolno nominować osób, które dały nam nominację. Taki pozytywny gest blogera do blogera. Cudne!

Poniżej pytania postawione mi przez Gosię. Jak ryba w wodę – wskakuję w głębię przemyśleń.

1. Jak wygląda Twoja droga? Gdzie stoisz, co jest wokoło i co jest na horyzoncie?

Moja droga jest jak bieszczadzki szlak – wytyczony, łagodny, pełen ludzi, zieleni i słońca. Nie gubię się. Jestem na jednym ze wzniesień o nazwie balans. Doceniam tą chwilę. Ładuję akumulatory. Przede mną kolejny szlak. Nieustający. Wiodący do dalszych marzeń, rozwoju, spełnienia.

2. Najważniejsze dla mnie to…

Miłowanie. Drugiego człowieka i tego co robię.

Rozwijanie. Innych i samego siebie.

Otwartość. Na to co przynosi los i na to co mam w sobie.

3. Coś co mogę ofiarować bezpłatnie każdemu to…

Czas. Pełen uważności i skupienia. Bezcenne tu i teraz.

4. Miejsce, do którego wrócę? Dlaczego?

Tatry. Po prostu. Po polsku.

Tam znalazłam w sobie siłę i niemoc. Tam czułam się wielka i krucha. Tam byłam.

5. Film, do którego wracasz to….

Kocham Gladiatora. Honor, męstwo, miłość, przyjaźń. Wartości.

A teraz czas na moje nominacje. Na te blogi zaglądam z wielką przyjemnością. Każdy inny, nie każdy nowy, ale zostały przeze mnie wybrane kluczem otwierającym drzwi do zmiany perspektywy i autentyczności.

Katarzyna Dorosz-Dębska – http://www.psycholog-pulawy.pl/blog/. Blog pisany sercem i rozumem. Kasiu dziękuję Ci za dzielenie się kawałkiem siebie, za czas i wytrwałość. Dziękuję, że jesteś!

Piotr Wojciechowski – http://piotrwojciechowski.pl/. Doceniam za kreatywną różnorodność, za niesiony kaganek inspiracji, za czytacza, za prawdziwe poszukiwanie i odnajdywanie samego siebie.

Anita Romanowska – http://3pluspies.pl/. Blog osobisty o życiu prywatnym. Pisany jakoś tak delikatnie, uroczo, zacisznie. Najmilej czytany z kubkiem gorącego kakao. Anitko – cudownie jest zaglądać do Waszego szczęśliwego życia!

Ola & Michał – http://www.glodzik.pl/. Blog kulinarno-podróżniczo-światopoglądowy. Uwielbiammmmmniammniam! Proste potrawy, skomplikowane wyjazdy, kolorowe zdjęcia. Swojsko, ciepło i smacznie.

Grzegorz Ciepiel – http://ciepiel.pl/blog/. Blog pełen ulotnych chwil szczęścia, zapatrzenia, zakochania. Blog Fotografa przed duże F. Blog człowieka złożonego z pasji, pomysłów i energii. Polecam!

Pytania do Was, drodzy nominowani blogerzy, poniżej.

  1. Kim jesteś, a kim chcesz się stać?
  2. Gdybyś mógł wszystko, to….?
  3. Kiedy ostatnio zmieniłeś perspektywę?
  4. Po co piszesz?
  5. O czym marzysz?

Zapraszam do chwili zatrzymania. Podaj dalej i nie wracaj :)

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: