Miesiąc z SENSEM

Moje życie nie ma głębszego sensu. Żeby tak mi się chciało, jak mi się nie chce. Wszystkie dni są takie same... czas tak szybko mija. Wszystko mnie irytuje. Działam machinalnie, nie wiem dokąd zmierzam. Znowu idzie depresyjna jesień....
Też tak masz? Odnajdujesz wśród tych słów swoje własne myśli? Masz już tego dość? Chciałbyś żyć pełniej, bardziej świadomie, spokojniej... po prostu lepiej? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w unikatowych spotkaniach rozwoju osobistego „Miesiąc z SENSem”. Od listopada do lutego możesz przeżyć z nami naprawdę sensowne miesiące! W listopadzie tematem przewodnim będzie Sens jako taki. Sens bycia sobą. Poszukiwanie swojej tożsamości. W grudniu zajmiemy się Emocjami. Popatrzymy co nam w duszy gra. W styczniu odkryjemy Nową perspektywę. Poszukamy obszarów, które warto w życiu zmienić. W lutym zaś zajmiemy się Sexem i szeroko pojętymi relacjami, związkami, intymnością. Projekt składa się z czterech miesięcy, a każdy miesiąc podzielony jest na cztery kroki: 1. Na początku danego miesiąca zapraszamy na warsztat (zgodnie z tematyką powyżej). 2. Następnie będziesz dostawał od nas inspirujące teksty, ćwiczenia, zadania. 3. Będziemy zachęcać do oglądania filmów związanych z omawianym na warsztacie tematem. 4. Na koniec miesiąca wspólnie zrobimy podsumowanie i wyciągniemy konstruktywne wnioski w formie otwartej pogadanki z cyklu „Rozmowy z SENSem” Zapraszamy wszystkich! Zapraszamy Ciebie! Zajęcia prowadzą psychologowie – Katarzyna Dorosz-Dębska, Joanna Grela i Agnieszka Pieczyńska. Trzy trenerki, które fascynują się rozwojem drugiego człowieka. W myśl idei „Rób to co kochasz. Kochaj to co robisz” z radością podzielimy się swoją wiedzą, pasją i energią. Jesień to piękny czas sprzyjający refleksji i samopoznaniu. Spędź go z nami! Szczegółowy program i harmonogram poniżej:

7 XI 2014 - piątek - 17.00 -20.00 - Katarzyna Dorosz - Dębska

SENS bycia sobą.

Kim jestem, gdy nie jestem mamą, tatą, córką ani synem? Kim jestem, gdy nie jestem mężem ani żoną? Kim jestem, gdy nie jestem pracownikiem? No właśnie… Kim jesteś tam w środku? Sobą czy kimś kogo naśladujesz? Czy znasz siebie? Czy akceptujesz to kim jesteś i jaki jesteś? Na te trudne pytania będziemy odpowiadać szczerze i sami przed sobą. Nie ma nic piękniejszego jak wiedzieć kim się jest. Być sobą i podążać własną drogą!

5 XII 2014 - piątek - 17:00 - 20:00 - Agnieszka Pieczyńska

EKSCYTUJĄCA EMOCJONALNOŚĆ, czyli o tym jak poznać, zrozumieć i ujarzmić świat własnych emocji.

Przeżywanie emocji jest nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego z nas, a jednak ten wewnętrzny świat - choć tak bliski - często bywa niezgłębioną tajemnicą. Czy wiesz do czego służą emocje i jak nimi zarządzać, aby nie przeszkadzały Ci w realizacji ważnych codziennych zadań? Jak rozwijać w sobie emocjonalną „mądrość”? Jak porozumiewać się z innymi językiem emocji? Może tegoroczny przedświąteczny czas warto uczynić momentem, w którym na nowo odkryjesz i zrozumiesz radość, niepokój czy wzruszenie?..

9 I 2015 - piątek - 17:00 - 20:00 - Joanna Grela

NOWA PERSPEKTYWA, czyli coachingowe spojrzenie na siebie i swoje życie.

Nowy rok warto rozpocząć od planowania, a coaching to świetna metoda do wyznaczania ambitnych celów. Przyjrzyj się sobie, strefom swojego życia, poszczególnym rolom jakie pełnisz. Zobacz więcej, szerzej, inaczej. Zaplanuj z nami SENSowne kroki w kierunku pozytywnych zmian.

6 II 2015 - piątek - 17:00 - 20:00 - Katarzyna Dorosz - Dębska

SEX i relacje nie tylko małżeńskie.

W lutym przed Wami prawdziwa SEX-misja czyli zmierzenie się z tematami o których tak trudno rozmawiać. Sex, płeć, relacje damsko-męskie, kobiecość, męskość i mieszanka wybuchowa, która powstaje na skutek ich połączenia. Będzie prawdziwie, będzie z SENSem! Harmonogram: miesiące z sensem Pracujemy w warsztatowej formule, stwarzamy możliwość pracy w grupie, a także dajemy wsparcie indywidualne. Spotykamy się w miejscu, które sprzyja rozwojowi: Gabinet Psychoterapii SENS w Puławach, ul. Gen. Fieldorfa Nila 18/15 (budynek HTM, 1 piętro) Cena: 80 zł jedno trzygodzinne szkolenie + cały miesięczny cykl wsparcia. Zapytania i zapisy: - pod numerem telefonu 513 199 945 (Katarzyna Dorosz-Dębska) - drogą elektroniczną: psycholog@psycholog-pulawy.pl Processed with Moldiv
Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.