Moje autentyczne bio

Autentyczność to fundament moich działań, jedna z kluczowych wartości i motor napędzający do dbania o wysoką jakość. Bo dla mnie prawdziwie, to też dobrze, to też z serca, to najlepiej jak potrafię. Odświeżając zakładki na stronie www wiedziałam, że bio to będzie najtrudniejszy kawałek. Jak tu opisać to co ważne i to co moje, to co w duszy gra i to co faktycznie robię? Zabrałam się więc za ten obszar pod okiem specjalisty od wydobywania autentyczności – Ani Piwowarskiej, autorki książki „Autentyczność przyciąga”, o której pisałam TUTAJ. Nieśmiało zatem zapraszam. Zobaczcie co mi z tej współpracy wyszło. Poznajcie mnie. Taką jaka jestem.

Z ZAWODOWEJ PERSPEKTYWY

Rozwijam grupy i zespoły

Uwielbiam być między ludźmi, między grupami i zespołami. Narzędziami coacha zmieniam perspektywę. Towarzyszę w odkrywaniu nowego i we wdrażaniu ambitnych zmian.W pracy z zespołami lubię początek zajęć – zapach nowych markerów i korporacyjnej kawy, szelest flipcharta i odsuwanych krzeseł, pytające oczy uczestników. I lubię koniec – pomazane ręce, odłożone na bok materiały szkoleniowe i ożywione rozmowy przy pokruszonych już ciastkach – o wartościach i misji, o celach i rezultatach, o byciu sobą.

Jako coach akredytowany przez ICF (International Coach Federation) na poziomie PCC (Professional Certified Coach), specjalizuję się właśnie w pracy z grupami i zespołami. Jestem współautorką książki „Coaching grupowy”. Miałam już przyjemność wspierać w rozwoju pracowników m.in. IKEA, TUiR WARTA S.A., Time Trend Sp. z o.o., Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i wielu innych.

Jako trener działam w biznesie od 2006 roku. Pracowałam też m.in. jako HR menadżer i coach wewnętrzny w korporacji. Zdobyte doświadczenia w branżach finansowej, handlowej i doradczo-szkoleniowej w połączeniu z wiedzą psychologiczną pozwalają mi być realnym wsparciem i partnerem w rozwijaniu Twojego zespołu.

Wspieram liderów

Lubię pracować z liderami. Obserwuję z zaciekawieniem, jak zza tytułu dyrektora, szefa, menadżera wychodzi prawdziwy człowiek. Uważnie słucham o planach na nowe. Patrzę z dumą na podejmowane konkretne działania.

Wiem, jak zarządzać ludźmi, jak dobierać ich do zespołu. Wspierając Cię, korzystam ze sprawdzonych narzędzi psychometrycznych – jestem certyfikowanym konsultantem narzędzia DISC D3™ oraz certyfikowanym konsultantem Advisio Poland – diagnozuję osobowość zawodową przy użyciu narzędzia psychometrycznego Insightful Profiler™ (iP121).

Pomogę Ci integrować ludzi wokół wspólnych wartości i celu. Pomogę wdrażać „leadership po ludzku” czyli przywództwo, w którym jest miejsce na szacunek i wzajemne zaufanie, którego fundamentem jest ciągły rozwój. Pomogę odkryć Twoją siłę wynikającą z samoświadomości, z bycia sobą, z autentyczności.

Uczę coachingu

Uwielbiam wspierać w rozwoju młodych coachów, być dla nich mentorem i superwizorem. Uczę na studiach podyplomowych. Promuję uważny coaching, oparty na dowodach, etyczny.

Pierwsze szkolenie z coachingu odbyłam w 2010 roku i nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Musiała minąć jeszcze chwila, żebym odkryła w tej metodzie swoje zawodowe powołanie. Pierwszą szkołę coachów skończyłam w 2012 roku, potem przyszły kolejne. Postawiłam na ciągłe szlifowanie swoich umiejętności. Odbyłam wiele wartościowych szkoleń m.in. kurs Racjonalnej Terapii Zachowań, zdobyłam licencje do korzystania z gier coachingowych Norman Benett Group, współtworzyłam Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z radością. Stwarzam bezpieczną przestrzeń do rozwoju w roli coacha.

Od 2013 roku jestem członkiem ICF Global i ICF Polska i angażuję się w działania promujące profesjonalny coaching. Przez dwa lata pełniłam funkcję Vice Dyrektora Oddziału ICF w Lublinie. Podkreślam wagę superwizji w rozwoju coacha. Uczestniczyłam w rocznym programie superwizyjnym Novo Supervision. Jestem w ciągłym procesie interwizyjnym. Wiem, że to najlepsze formy rozwoju w zawodzie coacha. Stworzyłam autorski 99-dniowy program rozwojowo-superwizyjny „COACH Z PERSPEKTYWAMI™” do którego serdecznie zapraszam!

Więcej o mnie na LINKEDIN, ZAPRASZAM!

Z PRYWATNEJ PERSPEKTYWY

Jestem mamą Trzech Muszkieterów. Rola rodzica nauczyła mnie pokory i wytrwałości. Doceniam codzienne tu i teraz. Lubię czuć, że życie to nie wyścig, że ma głębszy sens. Szukam w nim ukrytego piękna.

Praktykuję uważność – głęboko oddycham, gapię się w chmury, wsłuchuję w drepczącą po liściu biedronkę. Szczególnie lubię jesienne spacery, kiedy zaplątana w babie lato niespiesznie obracam w ręku znalezione kasztany. Najlepiej czuję się w naszym domu, wśród bieli i szarości, w harmonijnym otoczeniu, które stanowi idealne tło dla naszego wielobarwnego życia.

Lubię wiedzieć, dlatego dużo czytam. Lubię się dzielić, dlatego dużo piszę. Współpracuję z branżowymi portalami (m.in. HR Polska, HR Standard). Prowadzę blog www.ZmienPerspektywe.pl, by zapraszać do profesjonalnego rozwoju, by promować coaching i „leadership po ludzku”, by inspirować Cię do wartościowego bycia.

Zapraszam! Kliknij LUBIĘ TO NA FB i pozostań ze mną na dłużej!

Na stałe bio oczywiście w zakładce O MNIE. Zapraszam Cię do współpracy! Umów się na bezpłatną konsultację!

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: