PARTNERZY I REFERENCJE

do partnerzy

Wybierz pracę, którą kochasz,
a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz


PARTNERZY BIZNESOWI

Na stałe współpracuję z następującymi Firmami i Instytucjami, współtworząc projekty coachingowe, szkoleniowe i doradcze (kliknij na logo i dowiedz się więcej):

logo novo

Doers          logo sens          logo aki       
WSPiA

Effectiveness


REFERENCJE

Zapraszam do zapoznania się z referencjami Klientów, którym miałam przyjemność towarzyszyć na drodze rozwoju:

referencje_nowe horyzonty

Jolanta Poźniak – Właściciel – Grupa Nowe Horyzonty

 

image

Anna Bielak – Dyrektor Biura, Prokurent – Fundacja Inicjatyw Menadżerskich

referencje_SWISS

Monika Mackiewicz-Drąg – Koordynator projektu „Aktywna Dubica”, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi OSP Jedna Dubica

image

Małgorzata Knapik – Koordynator ds. Personalnych – Grupa ZIBI S.A.

„W procesie coachingu moja zagmatwana i pełna zakrętów droga do majaczącego gdzieś w oddali, ruchomego celu, zamieniła się w szeroką i prostą autostradę, na końcu której jest wyraźnie określony cel. Profesjonalizm i elastyczne podejście Asi jako coacha, sprawiło, że krok za krokiem droga „oczyszczała się” i prostowała. Nasze spotkania były odkrywcze, zmuszały do przekraczania granic i poznawania siebie na nowo. Jestem bardzo wdzięczna Asi za pomoc w zmianie perspektywy i polecam ją każdemu, kto chce znaleźć lub zmienić swoją drogę.”

Beata Kuryło – Przedsiębiorca, Właścicielka Firmy

„Coaching z Asią inspiruje i motywuje do działania. Joasia wspiera kiedy trzeba, a kiedy trzeba potrafi „docisnąć”. A wszystko to efektywnie, różnorodnie i co dla mnie ważne z humorem.”

Małgorzata Binias-Wilga – Usługodawca, Manager

„Podobno coach to towarzysz podróży w drodze do poznania siebie będący mapą, gdy staniesz na rozstaju dróg. Twój osobisty przewodnik.” Taką drogę przebyłam razem z Asią. Mając świadomość własnego „ja” początkowo sceptycznie podchodziłam do wizji tego typu zajęć. Wielkim zdziwieniem dla mnie samej było poznanie swoich wcześniej nieodkrytych możliwości. Dzięki Asiu. W różnych chwilach wracam myślami do tego co pomogłaś mi wypracować i odkryć.”

Magdalena Wójtowicz – Dyrektor Handlowy

„Praca coachingowa z Joanną to był owocny czas przemiany. Odnajdywanie siebie na ścieżkach kariery było przyjemnym procesem, nie zaś mozolnym obowiązkiem. Zadziałała jak pierwszy, wiosenny deszcz, który pozwala się obudzić naturze po przespanej zimie. Profesjonalizm, wiedza i osobowość czynią z niej Coacha jakiemu bez obaw można zaufać i dać się poprowadzić ścieżką ‚ku zmianie’. „

Katarzyna Dorosz-Dębska – Psycholog, Psychoterapeuta

„Na przełomie listopada i grudnia 2012 przeszedłem przez proces coachingu prowadzony przez Joannę. Było to jedno z najciekawszych i najbardziej owocnych doświadczeń w moim życiu. Dzięki niezwykłej wręcz uważności i świadomości procesów związanych ze zmianą w człowieku Joanna pomogła mi znaleźć rozwiązania dylematów zawodowych, które nurtowały mnie od wielu miesięcy. Jej sprawność w stosowaniu narzędzi coachingowych połączona z ugruntowaną wiedzą psychologa sprawiła, że udało mi się wyznaczyć nowe, ekscytujące cele w moim życiu, do których obecnie z radością dążę. Joanna jako coach jest zaangażowana w sytuację klienta, jednocześnie zachowując niezbędny dystans i pozostawiając mu potrzebną przestrzeń, dzięki której sam znajduje rozwiązania. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z Joanną każdemu, kto odczuwa potrzebę zmiany i ruszenia z miejsca!”​

Marek Urban – Menadżer, Trener

„Niezwykle cenne zajęcia i bardzo efektywne, głównie za przyczyną coacha z pasją:) Profesjonalne przygotowanie prowadzącej, świetne relacje uczestnik – trener,  dużo narzędzi, doskonały warsztat. Szkolenie przygotowało mnie do pracy nie tylko teoretycznie, ale też praktycznie. Dzięki szkoleniu poznałam mnóstwo technik, a także w swoim osobistym rozwoju zrobiłam ogromny krok. Dziękuję.”

Anna Kowalik – Doradca zawodowy II stopnia – uczestnik 40-godzinnego szkolenia o coachingu

„Coaching prowadzony przez Joasię był źródłem inspiracji do działań podejmowanych w przestrzeni zawodowej. Niesamowita pasja, empatia i kreatywność udzielanego wsparcia przez Joasię pozwala na przekraczanie granic w percepcji konkretnych sytuacji. Z pełną odpowiedzialnością polecam Joasię jako profesjonalnego coacha.”

Łukasz Ipnar – Doradca zawodowy – uczestnik 40-godzinnego szkolenia o coachingu

„Pracę Joanny charakteryzuje połączenie powagi i profesjonalizmu z pogodą ducha i otwartością oraz nieprzeciętne zaangażowanie w to co robi. Prowadzony przez nią warsztat pt. „Co HR powinien wiedzieć o coachingu ?” był najciekawszym i najwyżej ocenionym przez uczestników (średnia ocen 4,91 na 5) warsztatem spośród wszystkich szkoleń odbywających się w ramach projektu Polska Szkoła Human Resources VII. Jako koordynator projektu współpracę z Joanną oceniam wzorowo.”

Radosław Keller – Koordynator projektu Polska Szkoła Human Resources VII, AEGEE – Lublin

“Kompetentnie przeprowadzone szkolenie. Zagadnienia były poruszane w sposób profesjonalny, całościowo i w bardzo przystępnej formie.”​

Anna Strużek – ​Prawnik, Mediator

„Joanna to wyjątkowa osobowość. W trakcie naszej współpracy wykazywała się ogromnym profesjonalizmem – zawsze skupiona na zadaniach i celach nigdy nie zapomniała o ludziach. To dla nich pracowała i dawała z siebie wszystko co najlepsze. Jej wiedza merytoryczna i wysokie umiejętności interpersonalne powodowały, że świetnie łączyła wiele ról HR’owych. Jako trener umiejętnie przekazywała wiedzę i budowała zaangażowanie, jako wdrożeniowiec była twórcza i efektywna, jako partner w biznesie budowała zaufanie i była zawsze wsparciem dla innych. Joasiu, praca z Tobą była inspirująca!”

Ewa Chróścik – HR Manager

„Możliwość pracy z Joanną było najbardziej inspirującym wyzwaniem w moim życiu zawodowym. Stawiała przede mną bardzo ambitne zadania, była bardzo wymagająca ale jednocześnie także silnie motywowała do pracy. Jednocześnie sama dawała przykład profesjonalizmu i nieprzeciętnego zaangażowania. Możliwość współpracy z Joanną miało ogromny wpływ na całe moje życie zawodowe. Życzyłabym każdemu takiego szefa!”

Aneta Maciejczak – Specjalista ds. HR

„… zawsze najtrudniej zacząć. Jeśli ma to być rekomandacja szczera i w miarę zwięzła to słowa: „zawsze można na Niej polegać” pasują jak ulał.
W czasie naszej współpracy nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze pracowita i zaangażowana w 101 % mimo wielu niedogodnień i czasu spędzanego poza domem. Mimo, że każdy ma czasami chwile zwątpienia w to co robi, to sztukę nie dawania tego po sobie poznać Asia chyba opanowała do perfekcji. Mam nadzieję, że moja skromna „rekomendacja” utwierdzi innych i Ciebie Asiu również, że jesteś nieoceniona… Pozdrawiam i życzę powodzenia!”

Adam Sporniak – Regionalny Kierownik Sprzedaży

Opinie o współpracy ze mną dostępne są także na stronie DobryCoach.pl: http://dobrycoach.pl/coach/joanna-grela

Zapisz