REFERENCJE

 

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz


PARTNERZY BIZNESOWI Na stałe współpracuję z następującymi Firmami i Instytucjami, współtworząc projekty coachingowe, szkoleniowe i doradcze (kliknij na logo i dowiedz się więcej): logo novo           logo sensWSPiA Effectiveness


REFERENCJE Zapraszam do zapoznania się z referencjami Klientów, którym miałam przyjemność towarzyszyć na drodze rozwoju:

referencje joanna grela

MOGĘ + CHCĘ = ROZWÓJ To równanie usłyszałem od Asi i wydaje mi się, że właśnie ono najlepiej ją obrazuje. MOGĘ – to symbol jej profesjonalizmu i pasji. To właśnie one sprawiają, że spotkania z nią to prawdziwa przygoda oparta o wartość merytoryczną. CHCĘ – jest metaforą głębokiej wiary w ludzi, w ich potencjał i dobro płynące prosto z serca. Dzięki tym cechom Asia sprawia, że każdy potrafi odnaleźć w sobie potencjał, który jest głęboko ukryty. ROZWÓJ – to on sprawia, że stajemy się coraz lepsi, a tym samym możemy rozwijać innych. U Asi imponuje mi jej pragnienie ciągłego podnoszenia swoich kompetencji. To sprawia, że jej działalność zawodowa i społeczna jest autentyczna. Czy mogę polecić Asię? Zdecydowanie TAK!

fullsizeoutput_8ca

Mówi się, ze jeśli kochasz to co robisz to już nigdy nie będziesz pracować. Nie wiem czy jest to dewiza Joasi, ale sposób w jaki prowadzi szkolenia zdecydowanie odzwierciedla to powiedzenie. Joasię spotkałam na szkoleniach w ramach Studium Zawodowego Coacha Biznesu NOVO. Niezwykła pasja, głęboka wiedza merytoryczna, rzadka zdolność przekazu i utrwalania ważnych treści sprawiły, że przyswajanie nawet zawiłych technik czy narzędzi było po prostu przyjemnością. To co cechuje Joannę to również niesamowita uważność na każdego z uczestników, poczucie humoru, wychwytywanie takich niuansów, niezwykle istotnych do procesu uczenia, jak wahania energii i reagowanie na nie w arcymistrzowski, prawie niezauważalny sposób. To wszystko sprawia, że cały czas szkolenia, to jedna wielka dawka wiedzy podana w finezyjny sposób i doprawiona elementami świetnej zabawy. Czy polecam? Uważam, że mieć okazję pracy z Joanną i nie skorzystać to absolutny błąd. Zaproszenie do współpracy Joanny Greli to krok w dobrą stronę. Ja ZDECYDOWANIE polecam!

fullsizeoutput_8d1

Długo zastanawiałem się nad cytatem jaki pasowałby do Asi, a który najtrafniej opisywałby styl Jej pracy. Jednakże nie znalazłem takiego, ponieważ Asia jest osobą, której styl pracy nie da się opisać w jednym lub dwóch zdaniach. A wszystko to dlatego, że niezależnie od tego czy prowadzi zajęcia na uczelni trwające 8h czy też warsztat trwający 3h przekazuje uczestnikom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym, kreatywnością, pozytywną energią, pasją, pełną gamą narzędzi zarówno związanych z tematyką coachingu, zarządzania zasobami ludzkimi i in. T z kolei wpływa na wysoką jakość prowadzonych przez Nią zajęć. Serdecznie polecam zajęcia/warsztaty prowadzone przez Asię w roli Trenera i Coacha.

REFERENCJE JOANNA GRELA

Miałam przyjemność spotkać Asię podczas studiów podyplomowych z coachingu, jak również warsztatów i szkoleń prowadzonych przez nią w ramach ICF. Asia to absolutna profesjonalistka, zawsze świetnie przygotowana, z pełnym zaangażowaniem i pasją dzieli się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Poza tym to osoba bardzo życzliwa, pełna optymizmu, radości i ciepła. Ludzie i rozwój to  dla niej nie tylko praca, ale i życiowa pasja. Polecam Asię z pełnym przekonaniem, to dla mnie najlepszy coach i trener jakiego spotkałam. Asia, dziękuję Ci za Twoją otwartość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Twoje działania są dla mnie ogromną inspiracją.

fullsizeoutput_8cc

Coachingowe szkolenie, które prowadziła dla mnie Joasia, było najlepszym w jakim uczestniczyłam. Pełen profesjonalizm, pasja i ogromne zaangażowanie – wszystko poparte wiedzą i nauką. Jestem szczęśliwa, że to właśnie Asia uczyła mnie coachingu. Osobiście polecam wielu osobom jej usługi, ponieważ wiem, że to co robi nie jest pseudocoachingiem, a o to współcześnie bardzo łatwo w tej branży. Jeśli chcesz mieć profesjonalny, uczciwy i rzetelny proces coachingowy to dobrze trafiłeś. Sama chętnie wrócę jeszcze do usług Joasi. Polecam!

fullsizeoutput_8ce

Z pełnym przekonaniem rekomenduję Joannę jako niezwykle inspirującego coacha i mentora. Jest osobą zaangażowaną w swoją pracę, profesjonalną i godną zaufania. Wielką zaletą Joanny jest pasja do dzielenia się wiedzą, czego mogłam doświadczyć zarówno jako słuchacz studiów podyplomowych z coachingu jak i uczestnik prowadzonych przez nią warsztatów.

fullsizeoutput_8bc

Warsztaty coachingowe prowadzone były przez Joannę z ogromnym profesjonalizmem i sercem. Idea coachingowa przedstawiona w niezwykle inspirujący sposób. Asia pokazała podczas warsztatu kawał swojej pasji jaką jest praca z drugim człowiekiem. Warsztat pozwolił nie tylko na zwiększenie kompetencji coachingowych, ale również na przepracowanie swoich prywatnych spraw, dodając nadziei i siły by pracować dalej nad sobą. Bo najpiękniejsze czym mogła się z nami podzielić, to sercem do drugiego człowieka i patrzeniem na jego zmiany z entuzjazmem.

Joannę poznałem na studiach podyplomowych z coachingu, gdzie była jednym z prowadzących zajęcia. Widziałem w niej ogromną pasję, czułem pozytywną energię i ogromne zaangażowanie. Zajęcia prowadzone przez Joannę różniły się od innych. Od Joanny emanowało połączenie wiedzy i profesjonalizmu. Nasze drogi spotkały się ponownie w listopadzie 2016 roku, kiedy Joanna zorganizowała 99 dniowy program rozwojowo-superwizyjny „Coach z perspektywami”, w którym uczestniczyłem. Wtedy zaczął się mój proces zmiany. Jako praktykujący coach miałem za sobą sesje z klientami i prowadziłem je, jak najlepiej potrafiłem zgodnie ze sztuką coachingu. Do momentu , gdy nie nadszedł czas oceny mojej pracy. Okazało się, że to, co robię jest ok, ale… To był moment, w którym Joanna pokazała mi, uzmysłowiła mi, co jest najważniejsze, najlepsze dla Klienta i jak podążać z Klientem, aby realizował on swój zamierzony cel.  Joanna podczas mojej superwizji, powiedziała, co jest do poprawy, co jest ok, a co jest dobrze. Zapamiętam tę lekcję na zawsze. Pamiętam wyraz twarzy Joanny, jej przekaz i jej troskę, o to, by dawać ludziom wszystko to, co najlepsze. Tak właśnie zapamiętam pracę z Asią, jako osobę troszczącą się o Klienta, studenta, człowieka. Joannę cechuje olbrzymi profesjonalizm, pasja, wyrozumiałość i dbałość o zasady i kodeks ICF. Inspiruje ludzi z którymi obcuje, wspiera na każdym etapie ich drogi. Doskonale wykorzystuje narzędzia, pokazując swój fantastyczny warsztat. Jednak przede wszystkim zawsze kieruje się „serduchem”. Joasiu, dzięki!

 

referencje joanna grela

Podobno coach to towarzysz podróży w drodze do poznania siebie będący mapą, gdy staniesz na rozstaju dróg. Twój osobisty przewodnik.” Taką drogę przebyłam razem z Asią. Mając świadomość własnego „ja” początkowo sceptycznie podchodziłam do wizji tego typu zajęć. Wielkim zdziwieniem dla mnie samej było poznanie swoich wcześniej nieodkrytych możliwości. Dzięki Asiu. W różnych chwilach wracam myślami do tego co pomogłaś mi wypracować i odkryć.

REFERENCJE JOANNA GRELA

W procesie coachingu moja zagmatwana i pełna zakrętów droga do majaczącego gdzieś w oddali, ruchomego celu, zamieniła się w szeroką i prostą autostradę, na końcu której jest wyraźnie określony cel. Profesjonalizm i elastyczne podejście Asi jako coacha, sprawiło, że krok za krokiem droga „oczyszczała się” i prostowała. Nasze spotkania były odkrywcze, zmuszały do przekraczania granic i poznawania siebie na nowo. Jestem bardzo wdzięczna Asi za pomoc w zmianie perspektywy i polecam ją każdemu, kto chce znaleźć lub zmienić swoją drogę.

fullsizeoutput_8d3

Coaching z Joasią zmienił mój sposób myślenia. Spojrzałam na wiele spraw w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiłam. Dzięki pomocy Joasi udało mi się odkryć blokady, które miałam w głowie i zmienić podejście do życia. Widzę pozytywne zmiany w moim myśleniu i zachowaniu. Bardzo polecam Joannę, jako coacha ze względu na to, że w trakcie spotkań stwarza przyjazną i komfortową atmosferę. Jest 100% profesjonalistką, maksymalnie skupioną na tym, żeby pomóc zrealizować założone cele.

referencje joanna grela

Coaching prowadzony przez Joasię był źródłem inspiracji do działań podejmowanych w przestrzeni zawodowej. Niesamowita pasja, empatia i kreatywność udzielanego wsparcia przez Joasię pozwala na przekraczanie granic w percepcji konkretnych sytuacji. Z pełną odpowiedzialnością polecam Joasię jako profesjonalnego coacha.

referencje Joanna grela

Niezwykle cenne zajęcia i bardzo efektywne, głównie za przyczyną coacha z pasją:) Profesjonalne przygotowanie prowadzącej, świetne relacje uczestnik – trener,  dużo narzędzi, doskonały warsztat. Szkolenie przygotowało mnie do pracy nie tylko teoretycznie, ale też praktycznie. Dzięki szkoleniu poznałam mnóstwo technik, a także w swoim osobistym rozwoju zrobiłam ogromny krok. Dziękuję.

referencje Joanna Grela

Coaching z Asią był dla mnie inspirujący i pomógł mi poukładać pewne sprawy i przybliżył mnie do realizacji moich celów. Joasia jest osobą bardzo serdeczną, budzącą zaufanie, a do tego profesjonalistką pracującą z pasją, którą widać na każdym kroku. Polecam z czystym sumieniem! Chętnie wrócę jeszcze nie raz do naszej współpracy.

referencje Joanna Grela

Praca coachingowa z Joanną to był owocny czas przemiany. Odnajdywanie siebie na ścieżkach kariery było przyjemnym procesem, nie zaś mozolnym obowiązkiem. Zadziałała jak pierwszy, wiosenny deszcz, który pozwala się obudzić naturze po przespanej zimie. Profesjonalizm, wiedza i osobowość czynią z niej coacha jakiemu bez obaw można zaufać i dać się poprowadzić ścieżką ku zmianie.

referencje joanna grela

Na przełomie listopada i grudnia 2012 przeszedłem przez proces coachingu prowadzony przez Joannę. Było to jedno z najciekawszych i najbardziej owocnych doświadczeń w moim życiu. Dzięki niezwykłej wręcz uważności i świadomości procesów związanych ze zmianą w człowieku Joanna pomogła mi znaleźć rozwiązania dylematów zawodowych, które nurtowały mnie od wielu miesięcy. Jej sprawność w stosowaniu narzędzi coachingowych połączona z ugruntowaną wiedzą psychologa sprawiła, że udało mi się wyznaczyć nowe, ekscytujące cele w moim życiu, do których obecnie z radością dążę. Joanna jako coach jest zaangażowana w sytuację klienta, jednocześnie zachowując niezbędny dystans i pozostawiając mu potrzebną przestrzeń, dzięki której sam znajduje rozwiązania. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z Joanną każdemu, kto odczuwa potrzebę zmiany i ruszenia z miejsca!

referencje joanna grela

Pracę Joanny charakteryzuje połączenie powagi i profesjonalizmu z pogodą ducha i otwartością oraz nieprzeciętne zaangażowanie w to co robi. Prowadzony przez nią warsztat pt. „Co HR powinien wiedzieć o coachingu ?” był najciekawszym i najwyżej ocenionym przez uczestników (średnia ocen 4,91 na 5) warsztatem spośród wszystkich szkoleń odbywających się w ramach projektu Polska Szkoła Human Resources VII. Jako koordynator projektu współpracę z Joanną oceniam wzorowo.

REFERENCJE JOANNA GRELA

Joanna to wyjątkowa osobowość. W trakcie naszej współpracy wykazywała się ogromnym profesjonalizmem – zawsze skupiona na zadaniach i celach nigdy nie zapomniała o ludziach. To dla nich pracowała i dawała z siebie wszystko co najlepsze. Jej wiedza merytoryczna i wysokie umiejętności interpersonalne powodowały, że świetnie łączyła wiele ról HR’owych. Jako trener umiejętnie przekazywała wiedzę i budowała zaangażowanie, jako wdrożeniowiec była twórcza i efektywna, jako partner w biznesie budowała zaufanie i była zawsze wsparciem dla innych. Joasiu, praca z Tobą była inspirująca!

referencje joanna grela

Możliwość pracy z Joanną było najbardziej inspirującym wyzwaniem w moim życiu zawodowym. Stawiała przede mną bardzo ambitne zadania, była bardzo wymagająca ale jednocześnie także silnie motywowała do pracy. Jednocześnie sama dawała przykład profesjonalizmu i nieprzeciętnego zaangażowania. Możliwość współpracy z Joanną miało ogromny wpływ na całe moje życie zawodowe. Życzyłabym każdemu takiego szefa!

referencje joanna grela

… zawsze najtrudniej zacząć. Jeśli ma to być rekomandacja szczera i w miarę zwięzła to słowa: „zawsze można na Niej polegać” pasują jak ulał. W czasie naszej współpracy nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze pracowita i zaangażowana w 101 % mimo wielu niedogodnień i czasu spędzanego poza domem. Mimo, że każdy ma czasami chwile zwątpienia w to co robi, to sztukę nie dawania tego po sobie poznać Asia chyba opanowała do perfekcji. Mam nadzieję, że moja skromna „rekomendacja” utwierdzi innych i Ciebie Asiu również, że jesteś nieoceniona… Pozdrawiam i życzę powodzenia!

LISTY REFERENCYJNE:

PIOTR WOJCIECHOWSKI – CEO w FUZERS:

referencje - Joanna Grela FUZERS

JOLANTA POŹNIAK – WŁAŚCICIEL W GRUPA NOWE HORYZONTY:

nowe horyzonty - ref. do 15.02.2015ANNA BIELAK – DYREKTOR BIURA W FUNDACJA INICJATYW MENEDŻERSKICH referencje FIM MONIKA MACKIEWICZ-DRĄG – KOORDYNATOR PROJEKTU „AKTYWNA DUBICA”: referencje - dubica MAŁGORZATA KNAPIK – KOORDYNATOR DS. PERSONALNYCH W GRUPA ZIBI S.A.: referencje_JOANNA GRELA     Opinie o współpracy ze mną dostępne są także na stronie DobryCoach.pl: http://dobrycoach.pl/coach/joanna-grela Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz