Pożegnanie powitalne

Witając bardzo serdecznie wszystkich czytelników, żegnam się zarazem ze swoim dotychczasowym bezblogowym życiem. Wprowadzam się w wirtualny świat, wydzielam kawałek przestrzeni i od razu zapraszam do niej wszystkich, którzy chcą rozwoju. Spotkajmy się na kawie z… bloga!

Będzie to miejsce wymiany, poszukiwań, inspiracji. Zachęcam do dzielenia się przemyśleniami, przeczytanymi publikacjami, widzianymi obrazami, które zmieniają punkt widzenia, zastanawiają, emocjonują.

Szczególne miejsce znajdą tutaj liderzy, koordynatorzy, menadżerowie, właściciele Firm, którzy chcą rozwijać kompetencje swoje i swoich zespołów, odkrywać nowe, skuteczne sposoby działania, a także wszyscy, którzy chcą zatrzymać się na swojej ścieżce kariery. Jestem coachem i trenerem. Jestem żoną i mamą. Jestem sobą i siebie poszukuję. Takimi oczami patrzę na świat. Jakimi Ty patrzysz oczami?

Poszerzajmy, zmieniajmy, przesuwajmy lub przybliżajmy horyzont. Liczę, że będziemy zmieniać perspektywę – Swoją, Moją, Waszą!

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.