ROCZNICA URODZIN WWW.ZMIENPERSPEKTYWE.PL

Tak, tak to już ROK istnienia bloga www.zmienperspektywe.pl!

Dziękuję bardzo, że jesteście tutaj!

19 marca 2013 przewrotnie powitałam się z Tobą w wirtualnym świecie, ale to dziś mija rok od kiedy naskrobałam na tym blogu pierwszy wpis zimno-ciepły. Była długa, przygnębiająca zima, a pisanie, które uwielbiam miało stać się takim wiosennym przebudzeniem. Podziałało!

Zapraszam - załóż ze mną urodzinowe okulary zmieniające perspektywę!

Przez ten rok na blogu pojawiło się 26 wpisów podzielonych na 4 kategorie. Najbardziej polubiliście:

Strefa coachingu: O coachingu przewrotnie

Strefa inspiracji: Szczęście w słoiku

Strefa kariery: Mapa siebie drogą do pracy

Strefa lidera: Lider totalny

Z serca dziękuję za obecność, miłe słowa, wszystkie „lubię to”, które działają na mnie motywująco! Zapraszam do dalszego odwiedzania, wymiany, wzajemnej inspiracji!

To był ważny dla mnie rok. Pełen rozwojowych wydarzeń, ciekawych ludzi, satysfakcji z podjętych działań.

Współtworzenie Szkoły Coachingu  Zespołowego i Grupowego NOVO, warsztaty i licencje na używanie gier coachingowych Norman Benett Group, udział w zajęciach z Racjonalnej Terapii Zachowań, w seminariach coachingowych na Koźmińskim, w TEDxie – było dla mnie jak akumulator dający siłę do pracy.

Najważniejszym wydarzeniem było zaś uzyskanie akredytacji International Coach Federation na poziomie ACC. Dziękuję wszystkim, którzy od 23.12.2013, kiedy to złożyłam dokumenty egzaminacyjne, trzymali za mnie kciuki do 18.03.2014 - gdy dostałam informację z gratulacjami!

Dziś w rocznicę pierwszego wpisu wiem, że jestem na dobrej drodze.

Odkrytej, świadomej, wybranej.

Ta coachingowo-trenerska trasa ma dla mnie głęboki sens.

sens(fot. wylosowana podczas gry w "STO MAP DO CELU" Macieja Bennewicza)

Zapraszam Cię do dalszej wspólnej wędrówki po zmianie perspektywy!

Tym bardziej cieszę się, że w tym samym czasie ruszam z nową inicjatywą - coachingu grupowego. W minionym roku, podczas jednego z kursów wcieliłam się w rolę Klienta i dzięki mocnym pytaniom uczącej się dopiero coachingu Ani - miałam tzw. efekt wow!, proste a zaskakujące odkrycie. Uświadomiłam sobie, że uwielbiam pracę z grupą, uwielbiam techniki coachingowe - dlaczego więc nie połączyć tego w jedno? Tak oto zrodził się pomysł, który wykiełkował we współpracy z AHA Szkolenia.

GRUPY COACHINGOWE to świetna okazja do zmiany, pogłębienia samoświadomości, nabrania motywacji do działania. Zapraszam serdecznie do zapisów na złożony z 6 niesamowitych spotkań proces rozwoju osobistego!

Więcej szczegółów w dzisiejszym wpisie: http://www.joannagrela.pl/2014/03/grupy-coachingowe/

oraz na FB stronie: https://www.facebook.com/pages/Grupy-Coachingowe/230275210496348?ref=hl

Do wiosennego zobaczenia!

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.