Top 5 artykułów 2016 roku

Łaaaaa już koniec roku! I znów mogę się poczuć jak prawdziwa blogerka i zrobić zestawienie TOP 5 tekstów, które najbardziej polubiliście w mijającym 2016 roku:

Piękne 99 lajków zdobył tekst o moim autorskim 99 dniowym (note bene!) programie rozwojowym dla coachów COACH Z PERSPEKTYWAMI™. Jestem Wam ogromnie wdzięczna za okazane wsparcie. Dziękuję za doping, ciepłe słowa i pomoc w promocji. A przede wszystkim uczestnikom za zaufanie! Kolejne edycje muszą chwilkę poczekać, ponieważ życie pisze swoje scenariusze, ale co się odwlecze to i tak nie uciecze, a już na pewno nie tak fajny program jak ten :) Pozostańmy więc w kontakcie!

Kolejne bardzo lubiane przez Was teksty to:

Leadership po ludzku znowu w „Personel Plus”!
Specjalizacja w pracy coacha – wymysł czy konieczność?
Jak w coachingu pracować z przekonaniami?
10 sprawdzonych sposobów na CHCE SIĘ ŻYĆ!

Znowu nadziwić się nie mogę jak to zestawienie najbardziej lubianych przez Was tekstów pięknie odzwierciedla mój miniony rok. Faktycznie pełen był on i pasjonującego mnie coachingu i ludzkiego zarządzania. Napisałam mnóstwo merytorycznych artykułów i spotkałam się z setkami miłych słów od Was - słów wsparcia i zachęty do dalszego dzielenia się tym co wiem. Z drugiej zaś strony był to też rok pełen moich bliskich. Rok zatrzymany w czasie, uważny i wdzięczny. Rok pełen domu i realizowanych marzeń. To był kolejny dobry rok. A Twój? Jak oceniasz minione 365 dni?

Na ten nadchodzący 2017 życzę Ci wszystkiego dobrego! Żyj tu i teraz. Bądź wolny. Kochaj. Ciesz się tym co masz.

Top 5

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.