ZACZNIJ TUTAJ

Witaj! Cieszę się, że tu jesteś!

Stworzyłam blog Zmień Perspektywę, by zapraszać Cię do profesjonalnego rozwoju. Chcę dzielić się Tobą zawodową pasją. Rozwijam grupy i zespoły. Wspieram liderów. Uczę coachingu. I właśnie o tym tu poczytasz :)

Zmień ze mną perspektywę, poczytaj o leadership po ludzku, o profesjonalnym coachingu. Moim marzeniem są firmy, w których szefowie mają ludzką twarz, są autentyczni i dojrzali, a w zespołach które współtworzą fundamentem jest wzajemny szacunek i zaufanie. Moim marzeniem jest zobaczyć, że w Polsce coaching jest dobrze rozumiany i mądrze wykorzystywany, że fala hejtu i nieporozumień przeszła bezpowrotnie. Wiem, że to świetna metoda rozwoju, wiem że zmieniła na lepsze życie niejednej osobie. Pisząc o niej - dokładam cegiełkę podnoszącą świadomość w narodzie :)

Uwielbiam czytać i pisać... więc sporo miejsca zajmują tu też wartościowe książki. Szczególnie te o przywództwie, coachingu, HR. Poza tym od czasu do czasu zapraszam do prywatnego świata.

Dla ułatwienia dzielę wpisy na konkretne kategorie:

COACHING I SUPERWIZJA - tutaj całe mnóstwo inspiracji znajdą dla siebie osoby zajmujące się coachingiem oraz te żywo nim zainteresowane. Promuję coaching oparty na dowodach, a osoby uprawiające ten zawód zachęcam do superwizji. Jeśli ciekawi Cię ta metoda - zapraszam!

Najchętniej czytane wpisy:

1. Jak w coachingu pracować z przekonaniami?

2. W obronie profesjonalnego coachingu

3. Narzędzia z jakich korzystam na coachingu

GRUPY I ZESPOŁY - to miejsce dla wszystkich pracujących z grupami i zespołami. Konkretną wiedzę i wskazówki oparte na realnym doświadczeniu znajdą tutaj liderzy, koordynatorzy, szefowie, ale i trenerzy, terapeuci, nauczyciele, doradcy.... czyli wszyscy, którzy pracują z grupami i z zespołami.

Najchętniej czytane wpisy:

1. Dysfunkcje zespołu funkcjami lidera

2. Pracoholik w Twoim zespole

3. Everest lidera – Everest zespołu

LEADERSHIP PO LUDZKU - to strefa dla prawdziwych liderów i.... dla tych którzy chcą się nimi stać. W tej kategorii zobaczysz na czym polega zarządzanie ludźmi oparte na wartościach, którego sednem jest autentyczność, szacunek, zaufanie. Tutaj spotkasz siebie, odpowiesz sobie na pytania dotyczące jakości Twojego przywództwa i nauczysz się jak skutecznie przewodzić innym.

Najchętniej czytane wpisy:

1. Awansowałeś na lidera zespołu? Koniecznie przeczytaj tę książkę!

2. 15 portali dla ludzkich liderów

3. Leadership po ludzku w magazynie Personel Plus

WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI - to kategoria pełna literatury wartej czytania. Tutaj polecam książki nie tylko dotyczące coachingu i przywództwa, ale i szeroko rozumianego rozwoju. To prawdziwy raj dla takich książkoholików jak ja :)

Najchętniej czytane wpisy:

1. 25 pozycji dla trenerów

2. Lista lektur dla młodego coacha (i starego też;)

3. Cztery z „30 dni do zmian”

Z PRYWATNEJ PERSPEKTYWY - to przestrzeń bardziej osobista. Tu możesz mnie lepiej poznać. Piszę o tym co mnie zachwyca, co cieszy, co zadziwia. Dzielę się codziennością, podróżami i refleksjami szczęśliwej mamy Trzech Muszkieterów :)

Najchętniej czytane wpisy:

1. Lubię Lublin i już!

2. 10 sprawdzonych sposobów na CHCE SIĘ ŻYĆ!

3. Wartościowe filmy – mój Top 20

Mam nadzieję, że te tematy o jakich piszę będą dla Ciebie wartościowe, że zostaniesz ze mną na długo.

Zapraszam Cię nie tylko do czytania, ale i do współpracy. Poznaj moje doświadczenia klikając w zakładkę O MNIE. Zobacz jak mogę wspierać Ciebie, Twój zespół, Twoich pracowników klikając COACHING, SZKOLENIA, DIAGNOZA. Sprawdź co piszą moi dotychczasowi Klienci klikając REFERENCJE. Następnie kliknij KONTAKT i zacznij ze mną zmieniać perspektywę, zacznij swój profesjonalny rozwój!

Pozdrawiam serdecznie, Joanna Grela