Zostałam coachem PCC!

Kochani, dzielę się z Wami ogromną radością! To dla mnie wielki dzień! Otrzymałam akredytację ICF (International Coach Federation) na poziomie PCC – Professional Certified Coach! Dokonałam bardzo ważnego, milowego kroku na mojej zawodowej drodze.

To piękne zwieńczenie setek godzin profesjonalnych szkoleń, warsztatów, superwizji i niemal 800 godzin udokumentowanych sesji z Wami. Dziękuję bardzo za zaufanie. To dla mnie zawsze zaszczyt kiedy pozwalacie się poznać, kiedy zapraszacie mnie do swojego prawdziwego świata. Dziękuję za wszystkie wspólnie przeżyte wzruszenia. Wspaniale jest patrzeć jak się rozwijacie, odkrywacie siebie na nowo, jak zmieniacie perspektywę, jak zaczynacie wdrażać leadership po ludzku. Uwielbiam pracować w Waszych zespołach, towarzyszyć w odkrywaniu wartości i misji, dookreślać z Wami realne cele i widzieć potem ich realizację. Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna!

Świętujcie dziś ze mną :) Jestem szczególnie szczęśliwa, bo do egzaminu podchodziłam w zaawansowanej ciąży, a test wiedzy zdawałam około 1 w nocy, gdyż to jedyna pora snu wszystkich Trzech Muszkieterów. Można? Można a jakże!

Joanna grela

Mam taką koszulkę z napisem „IMPOSSIBLE” (NIEMOŻLIWE). Na zdjęciu, widzisz? Wystarczy tylko zakryć „IM” i powstaje piękne „POSSIBLE” (MOŻLIWE). Bo przecież tak często jest w życiu…. Nie wierzymy w siebie, poddajemy się, odkładamy swoje marzenia na wieczne jutro…. Wydaje nam się, że szczęście nie dla nas, że życie to nie bajka, że nam się nie uda… A czasem wystarczy tylko trochę odpuścić, tylko trochę zakryć, tylko trochę zawalczyć i nie dać się zepchnąć z drogi. Spróbuj.

Kocham to co robię. Kocham z Wami pracować jako coach. Kocham uczyć coachingu. Do zobaczenia na sesjach i na szkoleniowych salach!

A dla tych co nie wiedzą czym jest ten cały skrót „coach PCC” śpieszę z wyjaśnieniem. Otóż w ramach ICF (kolejny magiczny skrót;) czyli International Coach Federation przyznawane są trzy stopnie akredytacji, zależne od ilości godzin doświadczeń, odbytych szkoleń i superwizji. Pierwszy to ACC, drugi PCC, a trzeci MCC. Szczegóły tutaj: https://icf.org.pl/akredytacja/

Więcej o coachingu poczytajcie na blogu w kategorii „coaching i superwizja”, warto zacząć od tych artykułów:

  1. W obronie profesjonalnego coachingu
  2. Broniąc coachingu merytoryczną siekierą :)
  3. Trzy słowa o coachingu

Joanna grela

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: