3 NAJbardziej lubiane przez Was wpisy na blogu

Podsumowań czas! Choć 2019 rok przeżyłam głównie w realu, a mniej tutaj, na blogu, to i tak jakimś cudem powstało w tym czasie 15 nowych artykułów. Lubię to pisanie, to nasze tutaj się spotykanie. Chcę wytrwać i w 2020 nadal dzielić się z Wami słowami :) Przejrzałam statystyki i… poniżej zestawienie Waszych trzech ulubionych artykułów minionego roku:


1. OBAWY I TROSKI MŁODEGO COACHA #1 UTKNIĘCIE

Ten wpis zdobył aż 166 Waszych polubień! Dla mnie to fajowy wynik dla merytorycznego tekstu. Dzięki, że się nim dzielicie, że pisaliście o jego użyteczności! Serce rośnie! To główny temat bloga – coaching i wspieranie młodych coachów w rozwoju. Stąd ta seria wpisów o obawach i troskach – powstały już 3 i bedą kolejne! Chcecie?

2. PORÓWNUJESZ SIĘ Z INNYMI? PO CO?

Ten wpis polubiliście 143 razy. To bardzo dużo jak na wakacyjny okres, w jakim powstał! Tu napisałam od serca o naszej, szczególnie kobiecej, przypadłości, jaką jest porównywanie się z innymi. Oglądamy się na innych i niepotrzebnie tym dołujemy. W Nowym Roku życzę i sobie i Wam byśmy umieli od siebie czerpać, inspirować się, a nie destrukcyjnie porównywać. Nie czytaliście tego tekstu – kliknijcie w link powyżej koniecznie :)

3. COACHING DLA LIDERÓW

Tu Wasze lajki posypały się aż 139 razy. Dziękuję! Tak pięknie kibicujecie moim pisarskim podrygom :) Byłam bardzo dumna z tego artykułu – jest merytorycznym mięsem :) Długi, narzędziowy, a mimo to zgrabny. Polecam nabyć ten numer magazynu HR Business Partner, jak ktoś go jeszcze nie ma! 

Dziękuję Wam za rok razem! To wspaniale, że tu zaglądacie, udostępniacie artykuły, piszecie do mnie. Dzięki Wam mi się chce! Dajcie znak czego chcecie więcej w 2020 roku na blogu! Chętnie będę opisywać to, co Was najbardziej ciekawi.

 

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: