Zmień perspektywę na CHCE SIĘ ŻYĆ! #11

Seria uważnych weekendów na FB blogu trwa. To już 8 tydzień! Dodatkowo to już 11 wpis z kropelką poezji! Ależ czas biegnie. Żeby go na chwilę zatrzymać, zapraszam do praktyki uważności. Na spokojne tu, na wyciszone teraz.

Zaspana jest wiosna w tym roku Przeciąga się leniwie Wysunęła tylko czubki palców spod zimowej kołdry Ale złapałam ją w oko aparatu W siatkę na motyle wspomnień W zwoje słonecznych poruszeń Daję Ci ją w prezencie W bukiecie radości W zatrzymanym pięknie

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Dziś jak tylko widzę promień słońca, biegnę na dwór i zamieniam się w jaszczurkę. Wygrzewam się. Ładuję życiowe baterie. Produkuję kilogramy witaminy D. Odżywam. Budzę się.

W kolejny uważny weekend zapraszam Cię na chwilę zatrzymania. Poczuj wiosenne słońce. Na skórze, we włosach, w sercu.

Zapytaj siebie: Do czego się przebudzę? Jaka ma być ta wiosna? Co chcę w sobie rozwijać? Jak rozkwitać? Kiedy chce mi się żyć?

Zmień perspektywę

Zmień perspektywę

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.