Cytaty o coachingu – ulubione 8

Cytaty lubię przeogromnie. Bo zatrzymują. Bo dotykają sedna. Bo inspirują. Od długiego czasu z radością zbieram cytaty o coachingu. Przydają się i na warsztatach i na sesjach z Klientami i w codziennym życiu, kiedy trzeba wytłumaczyć o co w tej całej metodzie tak naprawdę chodzi. Zapraszam, poniżej moi merytoryczni ulubieńcy. Pochodzą z dobrych książek, z ciekawych artykułów. Odpowiadają na mocne pytania o to co najważniejsze w coachingu. Jeśli też macie swoje ulubione cytaty, takie „niebanalne”, nie odmieniane już przez wszystkie przypadki, nie będące na grafikach we wszystkich możliwych grupach na FB, to podzielcie się proszę w komentarzu. Podzielmy się takimi „perełkami” znalezionymi w zaciszu dobrej lektury.  

Po pierwsze po co stosować coaching?

Czym coaching jest w swej istocie?

Co coach robi podczas sesji i dlaczego to ważne?

Coaching to zatrzymanie, uważność, to bycie… dlaczego warto z tego zatrzymania skorzystać?

 

Jakie są Twoje ulubione cytaty o coachingu? Daj znać w komentarzu!

PODOBNE WPISY:

  1. 20 cytatów mijającego roku
  2. Cytaty o przywództwie – ulubione 10

 

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: