Top 5 artykułów 2015 roku

Zawsze chciałam napisać taki wpis :) Na tyle rozkręcić blog, by mieć z czego wybierać. Poprzednio publikowałam 1 wpis w miesiącu, a w tym roku się rozkręciłam - napisałam łącznie ponad 50 artykułów. Tak oto na podstawie Waszych polubień powstała lista tegorocznych top 5 :)

W poprzednich dwóch latach powolnego istnienia bloga najbardziej lubiliście wpis o słoiku - warto do niego wrócić i założyć sobie takowy w 2016 roku. Wiem, że jak teraz do tego wpisu zaglądniecie, zobaczycie zero polubień. Niestety wszystkie artykuły sprzed czerwca 2015, czyli sprzed mojej samodzielnej, jak się okazuje nie bezbłędnej;), modernizacji strony mają teraz zero polubień, więc musicie mi wierzyć na słowo, że ten miał największą popularność :) Tymczasem - obiecane pięć z 2015 roku:

  1. W obronie profesjonalnego coachingu
  2. Zmień perspektywę na CHCE SIĘ ŻYĆ! #3
  3. 25 pozycji dla trenerów
  4. Lista lektur dla młodego coacha (i starego też;)
  5. Lubię Lublin i już!

To zestawienie bardzo mnie cieszy. Jest taką małą wielką mapą mojego mającego roku. W centrum jest rodzinka, rodzinne miasto i nowoodkryta garść poezji, a także coachingowa pasja, o której profesjonalny rozwój troszczyć się będę też w nadchodzącym roku. Oczywiście ważnym filarem są ukochane książki. Cała ja, rodzinno-coachingowo-książkowa! :)

Korzystając z okazji, z serca Wam dziękuję, że tu zaglądacie! Zakładając stronę w marcu 2013 i snując pisarskie plany nie przypuszczałam, że tak się w to zaangażuję! Rozpisałam się porządnie i równolegle powstały pisane pod unijnym psełdonimem :) cztery książki, w których mam swój pełny lub częściowy udział. Rozpoczęłam także współpracę z branżowymi portalami i opublikowałam dziesięć artykułów dotyczących coachingu i "ludzkiego" zarządzania. Cieszę się, że mają swoich odbiorców. Wzrusza i motywuje mnie każdy Wasz mail z dobrym słowem, każde "Lubię to", udostępnienie, każdy komentarz.  Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku też będziecie razem ze mną zmieniać swoją perspektywę, odkrywać tajniki zawodu coacha i trenera, promować "Leadership po ludzku" i.... rozwijać się w kierunku pełni życia!

Przyjmijcie dziś serdeczne noworoczne życzenia! Niech otaczają Was dobrzy ludzie, a każdy dzień przynosi Wam spełnienie. Żyjcie autentycznie, szczęśliwie, w zgodzie z własnymi wartościami. Spełniajcie swoje marzenia. Dzielcie się tym, co macie. Doceniajcie siebie i swoich bliskich. Cieszcie się z "tu i teraz". Pięknego roku! image

Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.