Jak w 3 lata stworzyć 2 książki i 3 potężne narzędzia rozwojowe?

Jak w 3 lata stworzyć 2 książki oraz 3 potężne narzędzia rozwojowe?
 
Kochani, pytacie jak ja to zrobiłam, że od 2017 roku wydałam:
 
Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę – czyli fizyczne piękne karty w nietypowym rozmiarze 20cm na 20cm do pracy z zespołami, grupami i Klientami indywidualnymi
Karty „Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana” – unikatowe i przepiękne rysowane przez mega zdolną artystkę wraz z materiałem do pracy online, wydane z Martą Iwanowską -Polkowską
 
(P.S. Te produkty do kupienia w moim sklepie! Tak, tak – mam na stronie piękny sklep kliknij tutaj i zobacz jak wygląda Sklep Zmień Perspektywę). 
 
Odpowiedź jest prosta.
Zestaw warsztatowy jak napisać książkę

Jak to się robi? Po pierwsze we współpracy! 😃 

I kropka. To mój sekret 😃 
 
Za tym wszystkim stoją ludzie. Cudowni! Tacy, z jakimi złapałam flow. (Bo tak tak, mam też na koncie współprace bez efektów.)
Tacy, którym zaufałam. Którzy zaufali mi. Tacy z sercem na dłoni i z zaangażowaniem. Im dzisiaj chcę bardzo podziękować. 
 
Po pierwsze wielkie dzięki Tobie – Rafał Szewczak. Za te miliony rozmów. Rety, wiesz, że znamy się już 8 lat? I mamy na koncie w sumie zero poważnych nieporozumień? Nieźle! Bo choć co pół roku, po kolejnym naszym jawnym czy tajnym projekcie gadamy: „Już nic razem nie robimy! Mam dość!” – jak widać to tylko takie żarciki 😃
I dzięki wielkie Tobie – Michał Bloch. Genialnie uczysz coachingu i to ogromna radość móc z Tobą współpracować. 
 
Marta Iwanowska – Polkowska – były takie tygodnie, że chyba gadałyśmy dzień w dzień, nie? 😃 Dziękuję za Twoje serducho i zaangażowanie. Jesteś petarda! Nasze Karty są tak niezwykłe. Zrobiłyśmy mega robotę! 
 
Izabela Kucharska – kochana Ty to masz nieprzeciętny talent i cierpliwość ogromną i pasję tworzenia. Jestem dumna, że się znamy i mam nadzieję, że jeszcze dane nam będzie współpracować. Dziękuję przy okazji Tobie Paulina Puchyrska, bo gdyby nie Ty, to bym się z Izą nie poznała. 
 
Dorota Partyka – na zawsze będziesz w moim sercu Pierwszym Wydawcą, który we mnie uwierzył 😃 Dziękuję!
 
Wydawnictwo Oneepress i Pan Grzegorz Krzystek – dziękuję za zaufanie i współpracę przy książce. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Dziękuję też za tamten pierwszy Pana telefon. Jak grom z jasnego nieba. To był dla mnie wielki bodziec do działania! Mam nadzieję, że wreszcie, tak jak obiecałam, napiszę teraz coś tylko mojego :)
 
Grzegorz Ciepiel – dziękuję za naszą współpracę przy Zestawie Warsztatowym, Twoje fotografie robią mega robotę podczas sesji coachingu, spotkań zespołowych i warsztatów online. Jesteś MIstrz!
 
Barbara Lebedowicz – Ty wiesz… nasz wieczór nad Zestawem Warsztatowym w jego pierwotnej wersji zmienił mi perspektywę! To był przełom w moim niedziałaniu. Twoje błyszczące wtedy oczy i mocne coachingowe pytania dodały mi skrzydeł, na których lecę do dzisiaj. Dobrze, że jesteś. I dobrze, że czasem (zawsze w najlepszym momencie) wysyłasz mi moją ukochaną energetyczną piosenkę :)
 
Tomasz Kuryło – dzięki za wysłuchiwanie moich wizji i… wyciąganie z nich sedna i… za dodawanie swoich genialnych pomysłów i… przekładanie wszystkiego na praktykę. Szczególnie zaś, dziękuję Ci, za mocne i ważne słowa wypowiedziane z rok temu: „Asia, uwierz wreszcie w swoją markę!” 
 
Patrycja Obara i Katarzyna Wielgosz – jesteście od niedawna, ale z racji, że dołączyłyście w tak ważnym i trudnym  momencie, to dziękuję za wszystko co robicie, a szczególnie za kreatywne podejście i wsparcie w promowaniu powyższych produktów.
 
Kasia i Marta – Kobiety mojego życia – Wam bardzo dziękuję za wsparcie. Zawsze. I kiedy świętuję i kiedy płaczę. To prawdziwa przyjaźń, bez której nie potrafiłabym żyć z takim zaangażowaniem. 
 
A na koniec – najważniejsze podziękowania – dla całej mojej rodzinki. Dziękuję za wszystko, szczególnie przy wdrażaniu szalonego pomysłu z Aplikacją mieszczącą w sobie Zestaw Warsztatowy. To była moc tworzenia i działania! Dziękuję też bardzo moim Trzem Muszkieterkom, ich Miłość jest moim sensem i sednem i życiodajną siłą. 😃
 
Widzicie? Cztery produkty i sztab ludzi. Taka jest prawda. Nie ma opcji, żebym tak działała w pojedynkę. To w zespole jest siła i moc. To RAZEM ma sens i ogromną wartość. jak napisać książkę Coaching zespołowy grela szewczak bloch

Jak to się robi? Po drugie krok po kroku. 

Takkkk systematyczność, to stara sztuczka 😃 Działa! Dzień po dniu, strona po stronie, zdanie po zdaniu, słowo po słowie, ale do celu. Z akceptacją zwątpień, niechęci do pisania, pustki w głowie i lęku w sercu. karty ludzki rozwój ludzka zmiana joanna grela jak napisać książkę 

Jak to się robi? Po trzecie nic na siłę. 

Jak czuję, że nie czuję, to odpuszczam.
Tak jak Wam pisałam, nie z każdym współpraca kończy się sukcesem. Nie wszystkie rozmowy kończą się działaniem. Wiecie, że raz wiele miesięcy pracowałam nad pewną marką, mam do niej dziesiątki opisów, strategii, wizualizacji  i… ona nie istnieje?
Tak tak, nie wszystko się zawsze układa. Ale wiecie jakież to cenne są lekcje?
Jak budujące potem, gdy widzisz, że jednak potrafisz? Kiedyś Wam o tym opowiem :)jak napisać książkę zestaw warsztatowy joanna grela

Jak to się robi? Po czwarte znaj siebie.

O tak. Diagnoza to sedno efektów działania. jak wiesz co potrafisz, jakie masz zasoby, jak działasz i na co musisz uważać – łatwiej Ci podejmować decyzje. Dla mnie bardzo ważny był test D3, który jako pierwszy tak kompleksowo opisał jaka jestem. Czarno na białym 😃 To mocne doświadczenie i ułatwiające współpracę z innymi. Znam swoje motywatory, znam swoje wartości. Rozmawiam o nich z członkami zespołów, w których działam. Dzięki temu praca idzie do przodu, jest mniej nieporozumień. Warto bardzo! Chcesz dla siebie lub swojego zespołu? Napisz do mnie!
 jak napisać książkę coaching zespołowy coaching grupowy joanna grela

Jak to się robi? Po piąte zmień perspektywę i zacznij działać. 

To proste hasło ma w sobie „samo gęste” 😃 Najpierw warto się zatrzymać, pomysleć. Wybrać kierunek, dookreślić go i potem już robić swoje. Raz na 2-3 lata funduję sobie pauzę. Jestem wtedy Klientem coachingu. Biorę udział w warsztatach. Dużo piszę, myślę i rozmawiam o swoich pomysłach, kierunkach działania, o strategii albo jej braku. Mielę, dumam.
Jak wydumam, jak mam w sercu decyzję  – jestem jak rakieta 😃W ostatnich tygodniach też potrzebowałam klatki stop, rozmowy z Wami, sesji coachingu (Edyta – dzięki!!!). Teraz już wiem co robić, a co sobie odpuścić. Teraz mam spokój i siłę. 
 
Chcesz też? Utknąłeś w tym pandemicznym kryzysie? Ty lub Twoi ludzie potrzebujecie nowej energii do działania?
Szukasz motywacji i nie znajdujesz?
Możesz zrobić cztery rzeczy:
1. Skorzystaj z programu Poznaj siebie z DISC D3. Weź udział w 3 sesjach z wykorzystaniem…. i Zestawu i Kart.
 
To intensywna dawka wiedzy o sobie! To moc inspiracji! 
Poznasz style komunikacji i działania swoje i innych ludzi. Zrozumiesz gdzie tkwią przyczyny trudności i nieporozumień. Poznasz z jakich etapów składa się zmiana, jak Ty ją przeżywasz i czego potrzebujesz. Dobierzesz swoje strategie działania. Będziesz eksperymentować i „odważać się” na robienie swojego. Poczytaj więcej o tym rozwojowym narzędziu TUTAJ.
 
2. Zapisz się na indywidualny proces coachingu. Wyznacz kierunek swoich dążeń… I zaplanuj konkretne działania. Daj nura w poznawanie siebie. W wytyczanie swojej drogi. W dążenie do swoich celów. Napisz, pogadajmy
 jak napisać książkę aplikacja online zestaw warsztatowy
 
3. Spotkajmy się w niedzielę na kawkę. Gdzie? W Hana Mana Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy. Kiedy? W najbliższą niedzielę 21 czerwca o 9.00. Na kawę zaprosiła mnie wspaniała, ciepła osoba – Aleksandra Goc. Porozmawiamy o mojej pracy, narzędziach, zespołach.  Szczegóły TUTAJ.
 
4. Jeśli czujesz, że potrzebujesz nowej energii do działania, szukasz motywacji lub chcesz zobaczyć Zestaw Warsztatowy w pracy, to zapraszam na Warsztat online – Zmień Perspektywę i zacznij działać! Poprowadzę go w środę 24 czerwca razem dla Experience Corner, od 15:30 – 17:00. Wszystkie informacje na temat tego wydarzenia oraz zapisy TUTAJ.
 zestaw warsztatowy zmień perspektywę joanna grela jak napisać książkę
 
Chcesz kupić moje produkty? Poniżej znajdziesz linki do sklepu:
Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę z Aplikacją online kupisz TUTAJ
Karty „Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana” kupisz TUTAJ
Książkę „Coaching zespołowy” kupisz TUTAJ
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o moich narzędziach i książce? Przeczytaj wpisy na blogu:
Zestaw Warsztatowy Zmień Perspektywę kliknij i dowiedz się więcej TUTAJ
Aplikacja online kliknij i dowiedz się więcej TUTAJ
Karty „Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana” kliknij i dowiedz się więcej TUTAJ
Książkę „Coaching zespołowy” kliknij i dowiedz się więcej TUTAJ
 
PODOBNE WPISY:
Zapraszam, zapisz się na newsletter zmieniający perspektywę:

P.S. Też nie lubię checkboxów, ale chcę działać w pełni profesjonalnie:) Obiecuję nie wysyłać spamu, tylko wartościowe treści.

Zgody udzielone: Joanna Grela, możesz je w każdej chwili wycofać, uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Newsletter zmieniający perspektywę: